Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy

Merchandiser

Hunter Consulting Sp. z o. o.
Kraków
praca stacjonarna
4320 dni temu

Hunter Consulting jest Agencją Rekrutacyjną realizującą projekty na stanowiska specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie. Działamy głównie metodami dotarcia bezpośredniego.

Dla naszego Klienta, renomowanej, międzynarodowej firmy oferującej artykuły kosmetyczne (FMCG) poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: MRC/6/96/2012/PP/KR

Zadania:
  • rozwijanie i budowanie długofalowej współpracy z Klientami Kluczowymi (hipermarkety)
  • obsługa i inicjowanie zamówień handlowych u Klientów Kluczowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami Klienta
  • serwis stoisk firmowych w hipermarketach
  • profesjonalne utrzymanie powierzchni ekspozycyjnej
Wymagania:
  • posiadanie własnego samochodu (firma pokrywa koszty używania w celach służbowych)
  • posiadanie aktualnej lub chęć uzyskania książeczki SANEPID
  • dyspozycyjność (praca na pełny etat)
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • stabilną umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne wynagrodzenie premiowe
  • pracę w znanej, cenionej, międzynarodowej firmie (praca w firmie bez pośrednictwa Agencji)
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego (możliwy awans)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • pakiet szkoleń
  • telefon służbowy
  • zwrot wydatków za używanie samochodu do celów służbowych
 W Państwa dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Hunter Consulting Sp. z o. o. (Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883)." Jednocześnie potwierdzam, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Hunter Consulting jest Agencja Zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6016.