Zobacz więcej ofert pracy

Merchandiser

MerService Sp. z o.o.
opolskie, Brzeg, Brzeg Dolny, Byczyna, Głuchołazy, Gogolin, Grodków, Kędzierzyn Koźle, Kluczbork, Kolonowskie, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Opole, Ozimek, Prudnik, Strzelce Opolskie, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice
praca stacjonarna
3924 dni temu

Jesteśmy spółką świadczącą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania procesami sprzedaży i czynnościami wspierającymi przepływ towarów i usług.
W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: MER/0813/opolskie / nazwa wybranego miasta

Miejsce pracy: Brzeg, Brzeg Dolny, Byczyna, Głuchołazy, Gogolin, Grodków, Kędzierzyn Koźle, Kluczbork, Kolonowskie, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Opole, Ozimek, Prudnik, Strzelce Opolskie, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice

Cel utworzenia stanowiska:

Zapewnienie ciągłej dostępności oraz właściwej ekspozycji towaru w obsługiwanych halach sklepów wielkopowierzchniowych zgodnie z określonymi wytycznymi.

Podstawowe obowiązki:

  • wykładanie towaru naszych Klientów na półkach w wyznaczonych sklepach wielkopowierzchniowych,
  • dbanie o właściwą ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszych Klientów,
  • udział w organizowaniu akcji promocyjnych i reklamowych,
  • rozmieszczanie materiałów reklamowych,
  • dbałość o wizerunek marki,
  • wykonywanie ankiet oraz dokumentacji zdjęciowej przy użyciu smartfona,
  • planowanie i raportowanie wyników swojej pracy przy użyciu smartfona.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziani studenci / studentki) studiów zaocznych,
  • ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • gotowość do pracy fizycznej,
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • solidność, kreatywność, komunikatywność.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • współpracę z cenionymi na rynku producentami,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
  • motywującą ścieżkę kariery,
  • dużą samodzielność w pracy.