Zobacz więcej ofert pracy

Merchandiser

MerService Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Dziwnów, Goleniów, Gryfino, Kołobrzeg, Koszalin, Mielno, Myślibórz, Police, Rewal, Sławno, Stargard Szczeciński, Szczecin, Szczecinek, Świnoujście, Ustronie Morskie, Wałcz
praca stacjonarna
3909 dni temu

Jesteśmy spółką świadczącą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania procesami sprzedaży i czynnościami wspierającymi przepływ towarów i usług.
W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: MER/0813/zachodniopomorskie / nazwa wybranego miasta

Miejsce pracy: Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Dziwnów, Goleniów, Gryfino, Kołobrzeg, Koszalin, Mielno, Myślibórz, Police, Rewal, Sławno, Stargard Szczeciński, Szczecin, Szczecinek, Świnoujście, Ustronie Morskie, Wałcz

Cel utworzenia stanowiska:

Zapewnienie ciągłej dostępności oraz właściwej ekspozycji towaru w obsługiwanych halach sklepów wielkopowierzchniowych zgodnie z określonymi wytycznymi.

Podstawowe obowiązki:

  • wykładanie towaru naszych Klientów na półkach w wyznaczonych sklepach wielkopowierzchniowych,
  • dbanie o właściwą ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszych Klientów,
  • udział w organizowaniu akcji promocyjnych i reklamowych,
  • rozmieszczanie materiałów reklamowych,
  • dbałość o wizerunek marki,
  • wykonywanie ankiet oraz dokumentacji zdjęciowej przy użyciu smartfona,
  • planowanie i raportowanie wyników swojej pracy przy użyciu smartfona.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziani studenci / studentki) studiów zaocznych,
  • ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • gotowość do pracy fizycznej,
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • solidność, kreatywność, komunikatywność.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • współpracę z cenionymi na rynku producentami,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
  • motywującą ścieżkę kariery,
  • dużą samodzielność w pracy.