Zobacz więcej ofert pracy

Meteorolog

TRIGON Consulting s.r.o
opolskie, Praga
praca stacjonarna
2738 dni temu

Ogłoszenie numer: 1391121, z dnia 2016-11-18

Naszym Klientem jest jedna z największych firm energetycznych w Europie. Nasz Klient skupia się głównie na produkcji, dystrybucji i obrocie energii elektrycznej i ciepła. Firma posiada również dział handlu koncentrujący się na handlu energią na giełdach towarowych.

Meteorolog

Miejsce pracy: opolskie, Praga

Opis stanowiska

Meteorolog na tej pozycji jest częścią zespołu handlowego. Jego głównym zadaniem jest stworzenie prognozy pogody dla przedsiębiorców i analityków. On interpretuje wpływ zmiennych meteorologicznych i ich wpływ na rozwijający się trend cen energii.

Głównym celem meteorologa jest wsparcie zespołu handlowego poprzez dostarczanie niezbędnych informacji meteorologicznych.

Typowe działania prowadzone w tej pozycji to:

  • monitorowanie map satelitarnych i radarowych,
  • analiza i ocena prognoz modeli numerycznych,
  • tworzenie prognoz pogody, zwłaszcza dla Europy
  • przekazywać informacje do handlowców i analityków na temat tendencji pogody i jej wpływu na rozwijający się trend energii elektrycznej.

Wymagania

Szukamy meteorologa z dowolnego kraju UE, którzy są gotowi do przeprowadzki i pracy w Pradze. Wewnętrznym językiem komunikacji jest angielski.

Nasz klient dostarczy całe niezbędne wsparcie i pomoc dla pracownika. Dyrektor zespołu handlowego we współpracy z doświadczonymi meteorologami poprowadzi go osobiście.

W tym miejscu pragniemy podkreślić:

  • będziesz pracować dla jednej z największych firm energetycznych Europe's, która przynosi duże doświadczenie oraz odpowiednie wynagrodzenie na poziomie UE,
  • pracy w wielokulturowym środowisku,
  • pracować z najnowszymi technologiami i urządzeniami.

Oferujemy

  • przyjemne środowisko pracy i otwarta kultura korporacyjna,
  • regularny rozwój zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • udział w konferencjach międzynarodowych,
  • premia miesięczna w zależności od osiągnięcia wyznaczonych celów,
  • roczna premia w zależności od wyników zespołu handlowego,
  • miesięczna składka finansowa w przypadku relokacji,
  • roczny wkład do zużycia energii elektrycznej,
  • wkład do oszczędności emerytalnych,
  • wiele innych korzyści zostaną wprowadzone na rozmowie kwalifikacyjnej.