Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania ruchu

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   mazowieckie     dziś wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   13 100 - 16 500 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Twoimi zadaniami będzie: Uruchamianie, oraz testowanie złożonych urządzeń, systemów próżniowych sterowanych mikroprocesorem, hodowli kryształów, metrologii lub plazmy (zarówno funkcjonalne i akceptacyjne), Kompletowanie dokumentów testowych i odbiorowych zgodnie z ustaleniami z klientem....
Zobacz więcej ofert pracy

Metrolog

Staamp Poland Sp. z o.o.
Błonie, ul. Lesznowska 20
specjalista junior / mid / senior
umowa o pracę
praca stacjonarna
388 dni temu

Ogłoszenie numer: 8139297, z dnia 2023-04-26

Firma Staamp Poland Sp. z o.o. jest mała firmą, która cały czas rośnie. Cenimy sobie przede wszystkim rodzinną atmosferę i rozwój umiejętności także jeśli są to wartości którymi chciałbyś się kierować w pracy dołącz do nas!

Metrolog

Miejsce pracy: Błonie, ul. Lesznowska 20

Opis stanowiska

  • Wykonywanie pomiarów wyrobu w fazie rozwoju;
  • Programowanie i wykonywanie pomiarów na maszynie optycznej oraz na maszynie współrzędnościowej w oparciu o PC-DMIS;
  • Optymalizowanie istniejących programów pomiarowych;
  • Tworzenie instrukcji pomiarowych dla gotowych wyrobów;
  • Wykonywanie corocznej rekwalifikacji wyrobów i audytów produktów;
  • Kalibracja urządzeń pomiarowych;
  • Bieżące wsparcie w analizie problemów związanych z pomiarami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja metrologia);
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Praktyczna znajomość programowania i obsługi maszyn CMM.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w wyjątkowo miłej atmosferze;
  • Pakiet medyczny współfinansowany przez pracodawcę;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia życiowego.