Microsoft .NET

Nigel Frank International

Łodz

150 dni temu

Nigel Frank International jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych światowych firm działających w obszarze technologii Microsoft.

 

Microsoft .NET
Miejsce pracy: Łodz
Nr ref.: MM 13/09/2017

Nowe projekty, nowe możliwości, NOWE TECHNOLOGIE  .NET Core/Xamarin/Rejact JS/ ASP.NET MVC Główne technologie, z jakich korzystają  firmy do których prowadzę procesy rekrutacyjne  skupiają się wokół narzędzi Microsoft (.NET 4.6, C#, MVC).

Mam te przyjemność ze reprezentuje najlepiej rozwijające się firmy na terenie Warszawy/ firmy mi międzynarodowe/ lokalne/ użytkownicy końcowi/ firmy konsultingowe Potrzebuje specjalistów z technologii Microsoft .NET, nie ma znaczenia ile lat doświadczenia posiada kandydat, ponieważ miałam przyjemność pracowania z Juniorami, którzy mieli ogromna wiedzę,  Jeśli chcesz się rozwijać, dać sobie szanse, miec możliwość  realnego awansu, pracować z nowszymi technologiami i jesteś osoba ambitna 

Nie czekaj, 

Zapraszam do kontaktu, więcej szczegółów kontakt m.macander@nigelfrank.com 

Daj sobie szanse już dziś ! 
 
 
 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Nigel Frank International

Poznaj stanowisko: Programista .NET

.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...
Programista .NET Praca Programista .NET

Rekrutują z Praca.pl