Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Middle Frontend Developer

New-Invest
Kraków
praca stacjonarna
2416 dni temu
Miejsce pracy: Kraków

Wynagrodzenie: 3 500 – 7 000 zł netto.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o dzieło lub B2B.

Doświadczenie: Minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego.

Kim jesteśmy?

New-Invest, to prężnie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia złożona z ambitnych i profesjonalnych rekruterów, dla których najważniejszy jest człowiek. Każdy z nas pełni wiele funkcji począwszy od researchera, przez head huntera, aż do key account mangaera. Każdy klient i każdy kandydat zasługuje na indywidualne podejście i osobę, która rozumie potrzeby partnerów z którymi pracuje. Jeśli zdecydujesz się na udział w rekrutacji, gwarantujemy indywidualne podejście do twojej kandydatury.

Kim jest nasz klient?

Nie sposób wyobrazić sobie obecnie marki, która skutecznie istnieć może bez odpowiedniej promocji w internecie. Obecność ta musi mieć wymiar nie tylko produktowy, wizualny ale także powinna być wspierana odpowiednią strategią komunikacji z potencjalnym nabywcą. Mój klient to firma, która kreuje usługi z zakresu Callback. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Polsce oraz USA. Startup, który tworzony jest przez grupę kilkudziesięciu pasjonatów, którzy każdego dnia zwiększają poziom komunikacji firm z ich klientami. Z usług skorzystały firmy takie jak BMW, Volkswagen oraz Raiffeisen Polbank. Jeśli chcesz wziąć udział w takim projekcie, spójrz na poniższe wymagania i aplikuj!

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript.

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3.

  • Dobra znajomość technologii AngularJS, jQuery.

  • Znajomość systemu Linux.

  • Znajomość metod transmisji danych JSON.

  • Dobrej znajomość wzorców projektowych.

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

  • Rok doświadczenia komercyjnego.

Mile Widziane:

  • Webpack, PHP Storm, Agile (Scrum).

Obowiązki:

  • Praca nad aplikacją webową na AngularJS.

  • Tworzenie widgetów za pomocą JavaScript.

Co oferuje nasz klient i jak wygląda rekrutacja:

  • Przystępny proces rekrutacji- wideo rozmowa z CTO, po której otrzymasz zadanie. Jego wypełnienie wraz z wcześniejszą rozmową jest podstawą do decyzji o zatrudnieniu. Niezależnie od efektu postaram się o konstruktywny feedback.

  • Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu.

  • Rozwój oraz awanse wraz z dynamiczną ekspansją przedsiębiorstwa.

  • Międzynarodowe środowisko pełne młodych pasjonatów.

  • Indywidualnie ustalony okres próbny.

  • Dodatkowe wydarzenia w biurze oraz poza nim: szkolenia językowe oraz branżowe, certyfikaty, targi w kraju oraz międzynarodowe, konferencje.

  • Dodatkowe benefity- karta sportowa, prywatna opieka medyczna.

  • Elastyczny czas pracy- możliwość przychodzenia do godziny 11.

  • Praca w Agile- metodologia pracy- Kanban. Praca w zespole programistów.

  • Płatny urlop.

  • Praca w wymiarze: 80% nowe funkcjonalności/20% utrzymanie.