Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Mistrz/yni Klawiatury

Przepisywanie.pl
mazowieckie, Polska
praca stacjonarna
6235 dni temu

Ogłoszenie numer: 29581, z dnia 2007-04-29

Przepisywanie.pl świadczy usługi sekretarsko biurowe.

Miejsce pracy: mazowieckie, Polska

Nr Ref.: przepisywanie01

Opis stanowiska

Ogłoszenie ważne cały rok. Praca w domu, przepisywanie z użyciem własnego sprzętu. Przyjmowanie zleceń oraz wysyłka wykonanej pracy odbywa się przez Internet. Praca dla przepisywanie.pl może być wykonywana jako dodatkowa, na umowę o dzieło

Wymagania

Kandydat do pracy w przepisywanie.pl powinien posiadać: # komputer z kartą dźwiękową # wygodne słuchawki (nauszne otwarte lub zamknięte) # zainstalowany edytor tekstu (Word, Writer lub inny) # stałe łącze internetowe Wymagane umiejętności: szybkie pisanie na klawiaturze: przynajmniej 200 znaków na minutę Przyszli pracownicy przepisywanie.pl powinni znać: aplikacje biurowe typu word i excel na poziomie podstawowym. Dodatkowe atuty to samodyscyplina, terminowość, wytrwałość, ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Po otrzymaniu CV, jeżeli kandydat/ka nas zainteresuje, skontaktujemy się i przekażemy dalsze informacje.

Oferujemy

Możliwość pracy w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Również godziny nocne. Wynagrodzenie jest adekwatne do czasu i wysiłku poświęconego wykonywanej pracy.