Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Mistrz/yni Klawiatury

Przepisywanie.pl
mazowieckie, Polska
praca stacjonarna
5694 dni temu

Ogłoszenie numer: 50762, z dnia 2008-10-15

Przepisywanie.pl świadczy usługi sekretarsko biurowe, przetwarzanie danych, systemy serwerowe obsłujące automatyczne rozpoznawanie i dekodowanie mowy ciągłej.

Miejsce pracy: mazowieckie, Polska

Nr Ref.: przepisywanie01

Opis stanowiska

Ogłoszenie ważne cały rok. Praca w domu, przepisywanie ze słuchu nagrań z użyciem własnego sprzętu. Przyjmowanie zleceń oraz wysyłka wykonanej pracy odbywa się przez Internet. Praca dla przepisywanie.pl może być wykonywana jako dodatkowa, na umowę o dzieło.

Wymagania

Kandydat do pracy w przepisywanie.pl powinien posiadać:
  • komputer z kartą dźwiękową
  • wygodne słuchawki (nauszne otwarte lub zamknięte)
  • zainstalowany edytor tekstu (Word, Writer lub inny)
  • stałe łącze internetowe Wymagane umiejętności:
  • szybkie pisanie na klawiaturze: przynajmniej 200 znaków na minutę Przyszli pracownicy przepisywanie.pl powinni znać: aplikacje biurowe typu word i excel na poziomie podstawowym. Dodatkowe atuty to samodyscyplina, terminowość, wytrwałość, ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Po otrzymaniu CV, jeżeli kandydat/ka nas zainteresuje, skontaktujemy się i przekażemy dalsze informacje.
  • Oferujemy

    Możliwość pracy:
  • w DOWOLNYM MIEJSCU w KRAJU lub ZA GRANICĄ
  • w wybranym przez siebie czasie - również w godzinach nocnych. Wynagrodzenie jest adekwatne do czasu i wysiłku poświęconego wykonywanej pracy.
  • Wynagrodzenie

    Od 1000 do 3000 PLN