Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodsza/y Księgowy

Silliker Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4709 dni temu

Silliker Polska Sp. z o.o. Oddział międzynarodowej sieci laboratoriów konsultacyjno-analitycznych.

W związku z ciągłym rozwojem poszukuje do swojego biura w Warszawie osoby na stanowisko w obszarze

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania:
  • Przygotowanie merytoryczne i praktyczne do rozliczeń księgowych i kadrowych
  • Bardzo dobra umiejętność korzystania z narzędzi ( Excel, programy księgowe)
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Umiejętność pracy w systemie Symfonia.
  • Chęć pracy i rozwoju w zakresie księgowości i kontrolingu
  • Znajomość języka angielskiego dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków:
  • Rozliczenia i kwestie kadrowo-płacowe
  • Wykonywanie księgowań
  • Administracja i przygotowywanie raportów w obszarze współpracy z kontrahentami (sprzedaż , zakupy)
Wybranym osobom oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością awansu.
  • Po okresie próbnym dodatkowy pakiet socjalny.