Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Administrator Unix / Linux Warszawa
Młodszy Administrator Systemów IT (Linux)

LSC Communications Europe Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2273 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa, al. Armii Ludowej 14

Opis oferty:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu Premedia w Warszawie.

Zakres obowiązków:
  • rozwój i utrzymanie infrastruktury opartej o systemy Linux,
  • konfiguracja urządzeń sieciowych (core switches, routery, Cisco AP itp.),
  • współtworzenie koncepcji wdrażanych w organizacji zmian zgodnie z najlepszymi standardami i praktykami na rynku (ITIL, DevOps),
  • wykorzystanie narzędzi automatyzujących zarządzaną infrastrukturą,
  • udział w projektach związanych z tworzeniem nowych usług,
  • współprac z dostawcami zewnętrznymi oraz zespołami z innych lokalizacji firmy na świecie.
Poszukiwane kompetencje:
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
  • doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem oraz rozwojem środowisk Linux i Windows, MAC OS,
  • znajomość technologii Vmware, serwerów aplikacyjnych,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • znajomość standardów oraz rozwiązań z zakresu monitoringu infrastruktury,
  • znajomość zagadnień związanych z automatyzacją i konfiguracją systemów.
Oferujemy:
  • pracę w kreatywnym zespole i miłej, motywującej atmosferze,
  • zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju i nauki,
  • codzienną styczność z nowoczesnymi technologami,
  • biuro zlokalizowane w centrum Warszawy, zaraz obok stacji metra.