Praca.pl Praca śląskie Katowice Specjalista ds. Badań Rynku Katowice
Młodszy analityk biznesowy - język rosyjski i angielski

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3132 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Katowice
Nr ref.: 7-12-28312/PC
Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się badaniem ryzyka gospodarczego dla firm z całego świata, w związku z ciągłym rozwojem organizacji, poszukujemy osób, które chcą w swojej codziennej pracy wykorzystywać znajomośc języków obcych.

Zakres obowiązków:
- badanie kondycji firm z różnych krajów poprzez wykorzystanie mediów, Internetu oraz wewnętrznych baz danych
- analiza tekstów napisanych w języku rosyjskim
- przedstawienie pozyskanych danych w formie raportu w języku angielskim
- ocena ryzyka gospodarczego danej firmy
Requirements:
- bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego w piśmie (zasad gramatyki, ortografii), pozwalająca na tworzenie specjalistycznych tekstów w tym języku - warunek konieczny
- dobra znajomość języka rosyjskiego
- wykształcenie wyższe (min. licencjat)
- znajomość pakietu MsOffice (Word, Outlook)
- zorientowanie na detale, skrupulatność
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku
- umowa o pracę na pełen etat
- konkurencyjne wynagrodzenie
- prywatna opieka medyczna
- karta fitness
- dodatkowe kursy językowe dla pracowników
- przyjazna atmosfera pracy
- możliwość budowania ścieżki kariery wewnątrz organizacji (liderska, bądź ekspercka)

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w języku angielskim w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".