Młodszy Analityk Finansowy

INTROL S.A.

Katowice

101 dni temu

Ogłoszenie numer: 1866197, z dnia 2017-12-07

INTROL S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, jest podmiotem dominującym w stosunku do Grupy Kapitałowej INTROL.

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Analityk Finansowy

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

 

Wymagania

  • Biegła obsługa MS Excel;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu: matematyki, informatyki, statystyki lub finansów);
  • Umiejętności pracy z dużymi bazami danych;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Samodzielność i wysoka motywacja do pracy;
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy;
  • Doświadczenie we wdrażaniu programów klasy BI oraz w budowie modeli finansowych będzie

Oferujemy

  • Interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość rozwoju, narzędzia pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

INTROL S.A.

Spółka zajmuje się koordynacją i nadzorem działania poszczególnych jednostek Grupy INTROL S.A., będąc jednocześnie głównym ośrodkiem tworzenia i realizacji strategii zarządzania i rozwoju. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie generalnego wykonawstwa instalacji technologicznych, projektowania i montażu instalacji automatyki i aparatury kontrolno-pomiarowej. Sektor energetyczny, budownictwo, przemysł oraz ochrona środowiska są dla nas kluczowymi branżami gospodarki. W obszarze naszych zainteresowań znajdują się różnorodne zlecenia; przede wszystkim wymagające szczególnych umiejętności oraz zaawansowanej wiedzy inżynieryjnej.

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy

Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Analityk Finansowy Praca Analityk Finansowy

Rekrutują z Praca.pl