Młodszy informatyk

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Toruniu

Toruń

Komendant poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Toruń
Ogłoszenie o naborze Nr 18940

Warunki pracy

Praca przy monitorze komputerowym powyżej 4 godz. dziennie, budynek dwukondygnacyjny, brak wind i podjazdów oraz pomieszczeń sanitarnych przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • administrowanie systemami teleinformatycznymi pracującymi w WKU
  • administrowanie stroną internetową WKU
  • organizowanie i prowadzenie kontroli stanu technicznego systemów teleinformatycznych
  • podział oraz nadzorowanie przestrzegania obowiązujących limitów finansowych związanych wykorzystywaniem wojskowych stacji telefonicznych i telefonów komórkowych
  • prowadzenie okresowych kontroli działania systemów operacyjnych, programów użytkowych i oprogramowania narzędziowego, w tym ich legalności
  • administrowanie systemem alarmowym pracującym w WKU
  • prowadzenie ewidencji sprzętu łączności i informatyki oraz materiałami eksploatacyjnymi
  • uczestnictwo w planowaniu potrzeb w zakresie sprzętu informatyki umożliwiającego sprawną realizację zadań przez wojskową komendę uzupełnień

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość instalacji systemów operacyjnych
  • znajomość pakietu Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie w zakresie konserwacji sprzętu teleinformatycznego
  • doświadczenie w zakresie administrowania systemami alarmowymi

Poznaj stanowisko: Administrator IT

Administrator IT to osoba, która sprawuje opiekę nad systemem informatycznym. Do jego głównych obowiązków należy: zabezpieczanie danych elektronicznych, zarządzanie dostępem do danych oraz rozwiązywanie problemów systemu i danych. Administrator IT musi charakteryzować się: wykształceniem wyższym kierunkowym, posiadaniem wiedzy eksperckiej o technologiach IT ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl