Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Inżynier Infrastruktury

IT CONNECT Sp. z o.o. (Sp.k.)
Ołtarzew
6 500 - 9 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
270 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!

Miejsce pracy: Ołtarzew
Nr Ref.: [1715] P

Zadania:
  • Zapewnienie ciągłości pracy stanowisk, urządzeń i systemów telekomunikacyjnych (80%), w tym:
    • Monitorowanie i analizowanie jakości testów odnawianych urządzeń multimedialnych
    • Rozwiązanie bieżących problemów z poziomu L1 & L2
    • Operacje utrzymaniowe tak jak wymiana okablowania, sprzętu itp.
  • Rozwój technologii i metody wsparcia (20%), w tym:
    • Inicjowanie i opracowywanie nowych procesów i rozwiązań
    • Walidacja nowych narzędzi diagnostycznych
    • Tworzenie harmonogramów obsługi technicznej i dokumentacji utrzymania
Wymagania:
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux (w tym usług: dhcp, http, dns, ssh)
  • Znajomość hardware PC oraz serwerów i urządzeń peryferyjnych
  • Analityczne myślenie i umiejętność raportowania
  • Preferowane kierunki wykształcenia: telekomunikacja, elektronika lub informatyka)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Chęć rozwoju w kierunku
    • znajomość zagadnień z zakresu sieci telekomunikacji
    • znajomość wirtualizacji systemów VMware
    • znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego (bash/Python)
Oferujemy:
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole, posiadającym kompetencje w zakresie: programowania, systemów IT, elektroniki, systemów telekomunikacyjnych
  • Ciekawe projekty - z zakresu sieci, administracji, programowania
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Lokalizacja pracy : Ołtarzew
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Praca zmianowa 7-15 z możliwością pracy w systemie równoważonego czasu pracy (np. 2x12 + 2x8)
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”