Ogłoszenie numer: 1790773, z dnia 2017-09-22

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która powstała w 1997 roku i obecnie zatrudnia blisko 1300 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanych systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Młodszy Konsultant Działu Customer Service

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • Udzielanie informacji, odpowiedzi na pytania; rozwiązywanie problemów (kontakt inicjowany jest przez Klienta)
  • Kontakt z klientem poprzez:
    • czat - 65%
    • e-mail – 30%
    • telefon – 5%
  • Wewnętrzna obsługa obiegu informacji

Wymagania

Jeżeli posiadasz:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi MSOffice, Google Docs
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i wielozadaniowością
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

oraz jesteś kreatywny i dynamiczny, nie boisz się nowych wyzwań, stawiasz na rozwój zawodowy, a także lubisz pracę z ludźmi – zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Oferujemy

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • pracę dla firmy, która dynamicznie się rozwija i jest liderem w swojej branży
  • pracę w firmie, która dba o swoich pracowników i stale w nich inwestuje
  • rozwój zawodowy w dynamicznym i perspektywicznym zespole
  • możliwość poznania nowych, ciekawych i nowoczesnych technologii, rozwiązań
  • komfortowe miejsce pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wsparcie w okresie wdrożenia
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz zaangażowania w pracy
  • system dodatkowych benefitów (kursy języka angielskiego, wstęp na obiekty sportowe, karta Multisport, świeże owoce oraz bardzo dobrą kawę)

Poznaj

STAR-TYP SPORT ZAKŁADY WZAJEMNE Sp. z o.o.

Firma STS Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to największy legalny bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w funkcjonowaniu zakładów bukmacherskich działając zgodnie z polskim prawem.

Poznaj stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Konsultant telefoniczny to osoba, która za pomocą telefonu, skypa udziela porad dla klientów biznesowych lub indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usług it, prawie, finansach, reklamie, a także buduje i utrzymuje pozytywne relacje z klientami. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl