Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik działu zakupów i logistyki

    YANGO Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia, 500m od granicy Warszawy    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za: Opracowanie i realizacja strategii zakupowej, wdrażanie rozwiązań w zakresie optymalizacji kosztu. Zapewnienie ciągłości dostaw surowców niezbędnych do realizacji założeń produkcyjnych, Współpraca z działem produkcji, Przygotowywanie...
Praca.pl Praca śląskie Racibórz Kierownik Działu logistyki i Zakupów Racibórz
Młodszy koordynator ds. kolektorów słonecznych

Sunex S.A.
Racibórz, ul. Piaskowa 7
ekspert / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
731 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna specjalizująca się w technikach grzewczych, w tym wykorzystujących odnawialne źródła energii, poszukuje pracowników chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Racibórz, ul. Piaskowa 7
Opis stanowiska pracy:
  • Dobór kolektorów słonecznych potrzeb klienta
  • Wsparcie techniczne przedstawicieli handlowych
  • Kompleksowa opieka nad klientem w czasie procesu realizacji inwestycji
  • Koordynacja logistki materiałów
  • Współudział w prowadzeniu szkoleń technicznych
  • Raportowanie wyników pracy osoby odpowiedzialnej za dział handlowy
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w branży kolektorów słonecznych
  • Komunikatywności, umiejętności rozmowy z klientem
  • Zdolności interpersonalnych
  • Kreatywności
  • Samodzielności w organizowaniu czasu pracy, inicjatywy w działaniu oraz konsekwencji w realizacji założeń,
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomość branży energii odnawialnej, grzewczej lub instalacyjnej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę (pełny etat)
  • Pracę w firmie nastawionej na innowacje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz karty medycznej
  • Możliwość dodatkowych dni wolnych za brak absencji chorobowej