Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Tłumacz Warszawa
Młodszy Koordynator Tłumaczeń – język koreański

Lionbridge Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3355 dni temu
Lionbridge Technologies, Inc. (Nasdaq: LIOX) jest czołowym dostawcą usług z zakresu tłumaczeń, zarządzania treścią, marketingu online oraz testowania aplikacji. Gwarantujemy naszym klientom spójność globalnego i lokalnego wizerunku ich marki. Dbamy, aby na każdym etapie cyklu życia produktu był on funkcjonalnie dostosowany do nowych realiów użytkowania.

Obsługujemy już ponad 800 marek – wiodące firmy na rynku współpracują z nami, aby zwiększyć swój udział w globalnym rynku.

W naszym warszawskim biurze zatrudniamy już ponad 600 specjalistów, w tym Kierowników Projektów, Lingwistów, Inżynierów, Specjalistów DTP, Grafików, Web Developerów oraz ekspertów zajmujących się opracowywaniem treści i kontrolą jakości.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w charakterze:

Warszawa

Młodszy Koordynator Tłumaczeń jest zaangażowany w projekty lokalizacyjne. Osoba na tym stanowisku współpracuje z Koordynatorem Tłumaczeń i razem z nim wspiera w zakresie lingwistycznym zespół projektowy oraz zespoły tłumaczeniowe z całego świata.

Wymagania:

  • znajomość języka koreańskiego

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: filologia, lingwistyka)

  • atutem będzie doświadczenie w lokalizacji, tłumaczeniach, redagowaniu oraz znajomość przynajmniej jednego z programów wspomagających tłumaczenia

  • zdolności organizacyjne, systematyczność, dokładność, terminowość

  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych programów komputerowych

  • umiejętność współpracy z zespołem i podwykonawcami

  • mile widziani dyspozycyjni studenci ostatnich lat oraz studenci zaoczni

Zadania:

  • analiza zakresu prac w projektach tłumaczeniowych i przygotowywanie materiałów dla tłumaczy

  • kontrola jakości tłumaczeń uzyskanych od wykonawców z zastosowaniem technologii językowych

  • tworzenie materiałów pomocniczych: słowników i poradników

  • zarządzanie pamięciami tłumaczeniowymi

Oferujemy:

  • szansę na rozwój w stabilnej, globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym – dzięki biurom
    w 26 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy

  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych

  • współpracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze

  • umowę zlecenie

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Lionbridge Poland Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Lionbridge w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Lionbridge Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 02-231, przy ul. Jutrzenki 183, lub innego podmiotu grupy Lionbridge, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Lionbridge, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lionbridge Poland sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 183
02-231 Warszawa

www.lionbridge.com