Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista / developer

Advatech Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3251 dni temu

Ogłoszenie numer: 726262, z dnia 2015-06-23

Advatech Sp. z o.o. to integrator rozwiązań informatycznych. Stosujemy najnowocześniejsze technologie informatyczne. Zajmujemy się wdrożeniami, które prowadzą doświadczeni inżynierowie. Dostarczamy przedsiębiorstwom i instytucjom produkty i usługi informatyczne, podnoszące efektywność i sprawność ich działania. Podstawowe obszary naszej działalności to: systemy bezpieczeństwa i archiwizacji danych (m.in EMC, IBM, Symantec, RSA Security, Veeam), systemy pracy grupowej i zarządzania informacją (m.in. Lotus Notes/Domino, autorskie systemy iDoc i profit-CRM, Ex Change), integracja sprzętowo-systemowa (m.in. IBM, HP, Oracle, CISCO, Microsoft, Red Hat).

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: Młodszy Programista / developer

Opis stanowiska

Określenie wymagań, projektowanie, implementacja oraz testowanie systemów informatycznych typu ITSM, w tym:

  • Projekt oprogramowania w środowisku UML lub podobnym

  • Tworzenie procesów w środowisku LanDesk

  • Projektowanie webowych interfejsów użytkownika (IIS)

  • Implementacja kodu

  • Testowanie aplikacji

  • Konserwacja

  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania

Wymagania obowiązkowe:

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z informatyką, znajomość produktów Microsoft z obszaru MS Server, MS SQL lub IIS.

  • Znajomość zagadnień z zakresu programowania. Preferowane Java Script, HTML 5, Visual Basic, SQL lub dowolny inny język programowania.

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych.

Wymagania dodatkowe (fakultatywne):

  • Znajomość zagadnień ITIL. Preferowany certyfikat ITIL Foundation.

  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Preferowane cechy kandydata lub kandydatki:

Sumienność, uczciwość, dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz uczynność.

Zdolność prezentacji wiedzy.

Oferujemy

Umowa:

  • Pierwsza umowa o pracę na okres próbny zamknięty 6m
  • Druga umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki dla okresu próbnego:

  • Opanowanie wiedzy praktycznej na temat zasad funkcjonowania w firmie

  • Wzorowe wykonywanie powierzonych zadań

  • Zaliczenie wskazanych egzaminów teoretycznych

  • Pozytywna opinia kluczowych członków zespołów oraz klientów

  • Opanowanie środowiska programistycznego LanDesk w stopniu umożliwiającym samodzielną implementację fragmentów systemu.

Wynagrodzenie:

  • Podstawa z tytułu umowy o pracę
  • Premia za zrealizowane projekty (kwartalna)

Zespół:

Współpraca z zespołami wdrożeniowymi Advatech DT z Wrocławia, Poznania oraz Warszawy.
Możliwe wdrożenia na terenie całej Polski.

Współpraca z działem Handlowym w zakresie konsultacji technicznych

Godziny pracy:
8:00-16:00, 8:30-16:30 lub 9:00-17:00

Wyposażenie:
Laptop, telefon komórkowy, akcesoria