Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista PHP

IT KONTRAKT SP. Z O.O.
Gdańsk
praca stacjonarna
3224 dni temu

Obecnie dla naszego klienta firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora medialnego poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk
nr ref.: AKC/MP/GDN/6/R
data dodania ogłoszenia: 2015-07-22
nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 8448

OBOWIĄZKI
  • Programowanie i integracja aplikacji webowych
  • Projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności
  • Rozwijanie oraz udoskonalanie istniejących rozwiązań
  • Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych rozwiązań

WYMAGANIA
  • Doświadczenie w programowaniu w technologii PHP
  • Znajomość środowiska Linux
  • Znajomość  HTML/CSS, JavaScript (jQuery)
  • Znajomość jednego z popularnych frameworków i relacyjnych baz danych
  • Chęć intensywnego rozwoju i nauki
  • Talent, pomysłowość i zdolności analityczne

OFERUJEMY
  • Stałą pracę w dużym i inspirującym zespole
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Udział w projektach tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne
  • Możliwość wyboru indywidualnej ścieżki kariery i szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy i szeroką ofertę integracyjną
  • Kartę sportową i prywatną opiekę medyczną