Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy programista

QUALENT SOFTWARE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3090 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: MPR/2015

Qualent Software jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa

Zadania z którymi m.in. się zetkniesz:

Qualent Software jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa.

  • student 4 lub 5 roku studiów o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • mile widziane staże lub praktyki w obszarze programistycznym
  • umiejetność pisania testów jednostkowych
  • mile widziana znajomość narzędzi do testów automatycznych (np. Selenium), gotowość do rozwoju w tym obszarze
  • samodzielność, dokładność, chęć nauki i rozwoju
Co możemy Ci zaoferować:
  • udział w ciekawych, zaawansowanych projektach informatycznych, możliwość nauki i rozwoju nowoczesnych narzędzi i technologii, praca w doświadczonym zespole programistycznym
  • pakiet sportowy Benefit Multisport i medyczny Medicover
  • zwrot kosztów za zdane certyfikaty techniczne (100%)
  • praca w zgranym, koleżeńskim zespole
  • możliwość pracy na część etatu
  • elastyczne formy współpracy