Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy projektant ds AKPiA (Energetyka)

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Warszawa, Warszawa docelowo Bełchatów
praca stacjonarna
4745 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595)jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla

Dla naszego Klienta, lidera wśród dostawców systemów sterowania oraz aparatury kontrolno - pomiarowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa docelowo Bełchatów
Nr Ref.: AKPIA/B/KXB

Zadania:

    • Przygotowywanie rysunków technicznych i dokumentacji z zakresu projektowania AKPiA
    • Nadzór nad dokumentacją i instalacją; uruchamianie układów sterowań oraz kalibracja urządzeń AKPiA na obiekcie w kraju i za granicą
    • Praca w zespole i samodzielnie

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Automatyka lub Energetyka
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Samodzielność, dokładność, zdecydowanie, chęć do nauki i rozwoju własnego

Oferujemy:

    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
    • Perspektywy rozwoju i awansu w kierunku zgodnym z kwalifikacjami i predyspozycjami
    • Rozwijanie wiedzy dotyczącej aplikacji automatyki w energetyce

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)