Podobne oferty pracy

Młodszy Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Białystok
JEŻELI:
  • Kieruje Tobą ciekawość i chęć rozwoju;
  • Lubisz spotykać nowych ludzi i ambitne cele pobudzają Cię do działania;
  • Masz energię i zapał do nauki;
  • Konsekwentnie i z determinacją dążysz do celu;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.
Dołącz do Programu Przygotowującego Przedstawicieli Handlowych MAKRO

CZEKA NA CIEBIE:
  • 3 miesięczny program przygotowujący Cię do zawodu Przedstawiciela Handlowego MAKRO;
  • Warsztaty z profesjonalistami zwiększające Twoje umiejętności sprzedażowe;
  • Umowa o pracę oraz motywujący system premiowania;
  • Ambitne wyzwania zawodowe i otwarte ścieżki kariery;
  • Bogaty pakiet socjalny i atrakcyjne korzyści dodatkowe;
  • Doświadczenie pracy w jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group).
TWOJE GŁÓWNE ZADANIA PO POZYTYWNYM ZAKOŃCZENIU PROGRAMU:
  • Opieka nad klientami i budowanie długotrwałej współpracy;
  • Realizacja celów sprzedażowych;
  • Przyjmowanie zamówień;
  • Pozyskiwanie nowych klientów.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, kliknij przycisk APLIKUJ na dole strony.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makrokariera.pl

Poznaj

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

MAKRO jest częścią METRO Group, jednego z największych na świecie koncernów handlowych, oferuje swoim Klientom produkty najwyższej jakości po możliwie najniższych cenach. Jesteśmy najnowocześniejszą, samoobsługową hurtownią dla przedsiębiorców i ludzi biznesu.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl