Młodszy Specjalista ds. Marketingu
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Poznaj stanowisko:

Młodszy specjalista do spraw marketingu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za współprojektowanie i uczestnictwo we wdrażaniu produktów promocyjno-reklamowych w przestrzeni firm i instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jako posiadająca mniejszy staż i doświadczenie podejmuje się zwykle zadań marketingowych o mniejszej skali trudności - redagowania tekstów promocyjnych na strony ...

czytaj więcej: Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Praca Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Młodszy Specjalista ds. Marketingu - Ogłoszenie archiwalne

Praca Gi Group Sp. z o.o. / Internet / e-commerce / Marketing / Reklama / PR / pomorskie / Słupsk

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Specjalista ds. Marketingu Grupa Doradcza Prawno-Medyczna, Tomasz Rosa pomorskie

Specjalista ds. Marketingu SZAJNA Laboratorium Optyczne pomorskie

Asystent Sprzedaży i Marketingu INVICTA pomorskie

Specjalista ds. Marketingu RGB Technology Sp. z o.o. pomorskie

Specjalista ds. reklamy i promocji Laguna Sp. z o.o. Sp. k. pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy,której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk
Nr ref.: MSM/16
Zadania:
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy.
  • Współpraca i organizowanie kampanii wsparcia sprzedaży.
  • Wspieranie działań promocyjnych.
  • Przygotowywanie tekstów marketingowych na potrzeby spółki.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Bardzo dobra znajomość rynku internetowego, e-commerce.
  • Znajomość mediów online w tym social media.
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Otwartość, entuzjazm.
  • Lekkie pióro, pomysłowość, kreatywność.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Gotowość do odbycia podróży służbowych raz na dwa miesiące.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym szeroki pakiet socjalny.
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."