Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy Specjalista ds. technicznych

Home Group sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4834 dni temu

Firma deweloperska działająca na warszawskim rynku mieszkaniowym poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie odbiorów technicznych lokali
  • Współpraca z architektami, wykonawcami etc.
  • Sprawdzanie jakości i terminowości usuwanych usterek
  • Przygotowywanie dokumentów i koordynacja ich przepływu
  • Przygotowywanie zestawień, sprawozdań itp.
  • Współpraca w zakresie prowadzonych projektów
Wymagania:
  • Absolwent studiów (kierunek budownictwo, architektura lub pokrewne)
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Samodzielność
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zgoda obowiązuje do odwołania. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.