Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu RUS / UKR

    Norma Machinery   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Komunikacja z klientami w jęz. UKR/RUS; Tworzenie ofert w języku rosyjskim; Zamieszczanie ofert handlowych na rosyjskojęzycznych portalach ogłoszeniowych; Aktywne wyszukiwanie firm i nawiązywanie długofalowej współpracy; Podstawowa obróbka zdjęć oraz aktualizacja stron internetowych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy specjalista ds. trade marketingu

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail
Poznań
praca stacjonarna
1878 dni temu

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group Sp. z o.o. Sp.K! Jesteśmy właścicielem marek NeoNail, NEO Make Up, Black-Lashes, MylaQ i REVI. Już od 13 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża Beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz oczu. W chwili obecnej nasze produkty można znaleźć w punktach stacjonarnych na terenie Polski oraz w takich krajach jak: Niemcy, Rosja, Czechy, Austria, Anglia, RPA czy Grecja.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • Udział w tworzeniu planów promocyjnych i kalendarza aktywności,
  • Wdrażanie i rozliczanie akcji promocyjnych,
  • Przygotowywanie prezentacji i regulaminów akcji,
  • Wsparcie promocyjne i komunikacyjne dla sklepów własnych i franczyz,
  • Obsługa administracyjna programu lojalnościowego, monitorowanie i raportowanie wyników,
  • Współpraca z działem sprzedaży, marketingu i innymi,
  • Monitoring rynku pod kątem potrzeb Klientów i aktywności konkurencji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne (preferowane marketing, zarządzanie, ekonomia, psychologia lub podobne),
  • Chęć nauki i rozwoju, pozytywne nastawienie do nowych wyzwań,
  • Proaktywność i komunikatywność,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość,
  • Samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Power Point.
Oferujemy:
  • Kartę sportowo rekreacyjną MultiSport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe,
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach,
  • Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań.