Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Konsultant ds. Wdrożeń Wrocław
Młodszy specjalista ds. wdrożeń systemów IT finansowo-księgowych

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
2473 dni temu

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Naszym Klientem jest producent oprogramowania finansowo-księgowego, który aktualnie poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Młodszego specjalisty ds. wdrożeń systemów finansowo-księgowych / Wsparcie IT użytkowników systemów finansowo-księgowych. Osoba na tym stanowisku będzie pracować w dziale wdrożeń systemów finansowo-księgowych, gdzie będzie wspierać klientów korzystających z systemów oferowanych przez firmę.

Wrocław
nr ref. MŁK/WW/06/2017

Zadania:
  • Praca z systemami finansowo-księgowymi tworzonymi przez firmę
  • Wsparcie klientów korzystających z systemów oferowanych przez firmę
  • Udział we wdrożeniach i obsługa powdrożeniowa zarówno w siedzibie firmy jak i u klienta
  • Doradztwo w zakresie zagadnień związanych z systemami (księgowość lub kadry i płace)
  • Prowadzenie szkoleń

Oczekujemy:
  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub ekonomicznym
  • Co najmniej podstawowa wiedza z zakresu księgowości / kadr i płac
  • Atutem będzie doświadczenie (praca lub staż) na stanowisku związanym z obsługą finansowo-księgową / kadrowo-płacową
  • Chęć pracy z systemami informatycznymi i pogłębiania wiedzy w tym obszarze
  • Chęć poznania systemów informatycznych wykorzystywanych w księgowości / kadrach / płacach
  • Biegła obsługa komputera, bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Mile widziana znajomość baz danych
  • Atutem będzie znajomość SQL
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Prawo jazdy

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia m.in. szkolenia w zakresie baz danych, SQL, księgowości
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego
  • Miła atmosfera i przyjazne warunki pracy

recruit_bottom2.jpg