Zobacz więcej ofert pracy

Montażysta video / postprodukcja

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
3644 dni temu

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy działającej w branży mediowej szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Montaż materiałów video, compositingu i postprodukcji (czołówki, jingle, klipy)
  • Zaawansowane prace w zakresie korekcji kolorów w programie After Effects bądź innym, efektów specjalnych i tworzenie graficznej oprawy montowanych materiałów wideo
  • Przygotowywanie techniczne materiałów audiowizualnych
  • Montaż reklam telewizyjnych
  • Odpowiedzialność za cały proces post-produkcyjny (wizja, dźwięk)
  • Opracowanie projektów graficznych
  • Opracowanie animaticów

 Od kandydata oczekujemy:

  • Wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenie w zakresie montażu
  • Doskonała znajomość Avid / Final Cut / Adobe Premier / After Effects / Photoshop
  • Mile Widziana znajomość programów: 3D Studio Max, Motion, Adobe InDesing, Flash, bądź inne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodyscyplina i dokładność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (udokumentowane portfolio)
  • Znajomość obecnych trendów (TV interaktywna, podcasting, reklama)
  • Znajomość specyfiki materiałów audio/video na potrzeby Telewizji i Internetu
  • Biegła znajomość formatów kodowania video i audio
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

 Mile widziane:

  • Doświadczenie przy tworzeniu reklam

 Oferujemy:

  • Możliwość w pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży
  • Poznanie najnowszych trendów w reklamie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Elastyczne godziny pracy

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118