Monter instalacji wentylacyjnych, grzewczych i sanitarnych

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

9 dni temu

Miejsce pracy: Austria, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Praca na budowach przy montażu kanałów wentylacyjnych, instalacji sanitarnych i grzewczych
  • Montaż urządzeń wentylacyjnych, sanitarnych i grzewczych
  • Umiejętność czytania planów budowlanych i rysunków technicznych

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na danym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego - mile widziana
  • Dobra organizacja pracy

Proponujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia zawodowego - stawka od 11,50€ /h brutto
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodnie z przepisami polskiego Kodeksu Pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • Transport i zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

UWAGA! Na dokumentach CV oraz listach motywacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Monter Instalacji Sanitarnych

Pracownik Monter Instalacji Sanitarnych to osoba, która montuje, instaluje, a także dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w obiektach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: oczyszczenie, dostosowywanie, klejenie, konserwowanie i malowanie instalacji, lutowanie, łączenie rur, mierzenie i odcinanie rur, wierci otwory, ...
Pracownik Monter Instalacji Sanitarnych Praca Pracownik Monter Instalacji Sanitarnych