Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1790799, z dnia 2017-09-27

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. powstała w roku 1989. Od momentu powstania następuje stały i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa czego dowodem są coraz bardziej ambitne i złożone projekty budowlane. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Obecnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Monter instalacji wod.-kan.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Nadarzyn

Opis stanowiska

  • wykonanie sieci kanalizacji wewnętrznej wraz z uzbrojeniem
  • miejsce pracy: NADARZYN

Wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Monter instalacji wod.-kan.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość stałej współpracy
  • umowę o pracę
  • długoterminowe zatrudnienie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • zakwaterowania dla pracowników spoza woj. mazowieckiego

Poznaj

Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych

Monter instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą przeprowadzającą montaż instalacji wodociągowych, ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych, czy klimatyzacyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku monitoruje także stan tychże instalacji na podległym obszarze, likwidując ewentualne usterki i przeprowadzając prace konserwacyjne. Monter może ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl