Zobacz więcej ofert pracy

Monter Izolacji

Work Express Sp. z o.o.
Holandia
praca stacjonarna
2630 dni temu

POSZUKIWANY MONTER IZOLACJI
Praca Tymczasowa

KRAZ 1116

Miejsce pracy: Holandia
OPIS STANOWISKA
  • Montaż izolacji termicznych
  • Montaż izolacji zimno i ciepłochronnej (pyrogel, bryogel, wełna mineralna, foamglass, armaflex, Stenca, ULVA)
  • Sumienność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole
WYMAGANIA:
  • Udokumentowane minimum 2-letnie doświadczenie jako monter izolacji rurociągów
  • Certyfikat VCA/SSC
  • Numer SOFI
  • Język angielski i/lub niemiecki/holenderski na poziomie komunikatywnym
OFERUJEMY:
  • HOLENDERSKĄ umowę na pełny etat
  • HOLENDERSKIE ubezpieczenie
  • Stawkę godzinową 13 EUR/Netto
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Szkolenia branżowe
  • Stabilne miejsce zatrudnienia
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.