Monter/Monterka

Adecco Poland Sp. z o.o

Dąbrowa Górnicza (centrum)

765 dni temu


Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

 

Obecnie dla naszego Klienta - dużej firmy produkcyjnej z terenu Dąbrowy Górniczej, poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: 


Monter/Monterka

Miejsce pracy: śląskie/ Dąbrowa Górnicza (centrum)

Zakres obowiązków:

 • Montaż drobnych elementów
 • Bieżące prace produkcyjne 

Wymagania:

 • Wysoko rozwinięte zdolności manualne 
 • Precyzja i dokładność w działaniu 
 • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji 
 • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki 
 • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym 

Oferujemy:

 • Umowę o prace tymczasową
 • Wynagrodzenie zawsze na czas 
 • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
 • Kartę Fitflex

 

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. 


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: monika.gajak@adecco.com 

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter

Rekrutują z Praca.pl