Podobne oferty pracy

Dołącz do młodego i ambitnego zespołu działającego na europejskim rynku pracy tymczasowej! Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Stale się rozwijamy i obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter palet
Miejsce pracy: Lyon

Zadania:

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należała praca przy produkcji palet (zbijanie, montowanie).

Wymagania:
  • doświadczenie przy podobnych pracach
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • samodzielność
  • dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
Oferujemy:
  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)
  • pensję na poziomie 1600 euro na rękę za etat (168 h )
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych
  • zorganizowane i OPŁACONE zakwaterowanie
  • organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy
  • pracę długoterminową
  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopów
  • TERMINOWE wynagrodzenie
  • wypłacamy ZALICZKI
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Poland Workforce sp. z o.o S.K.A.

Dlaczego warto?

Jesteśmy doświadczoną agencją pracy tymczasowej, już od 2005 roku z sukcesem rozwijamy swoją działalność. Oferujemy pracę w branżach: budowlanej, konstrukcyjnej, produkcyjnej, hotelarsko–gastronomicznej i przy obsłudze eventów. Dbamy, by nasi pracownicy byli zadowoleni ze współpracy. To nasz sposób na sukces!

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl