Najnowsze oferty pracy

  • Dekarz

    Personnel Consulting   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko dekarza, który chciałby podjąć na terenie Holandii . Praca polega na wykonywaniu prac dekarskich zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne....
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Dekarz Podkarpackie
Monter pokryć dachowych

BIK bemanning AS
podkarpackie
praca stacjonarna
2766 dni temu

Ogłoszenie numer: 1251167, z dnia 2016-08-31

Obecnie poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Norwegii na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • wykonywanie pokryć dachowych
  • wykonywanie obróbek blacharskich
  • montaż rynien, rur spustowych z PCV
  • krycie dachu rożnymi rodzajami dachówek

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe jako dekarz: minimum 2 lata w ciągu ostatnich 8 lat
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w Norwegii w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy
  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
  • pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
  • w wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp.