Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1700574, z dnia 2017-07-17

P.B.MiR "BUDROS" Sp. z o.o.

Budros Sp. o.o. Gdańsk od 26 lat istnienia na rynku usług budowlanych w branży rusztowaniowej realizuje kontrakty na obiektach przemysłowych, spełniające największe oczekiwania naszych klientów w Niemczech, Belgii. Od lat jesteśmy cenionym partnerem, posiadamy oddział w Herne (Nadrenia i Westfalia).

Aktualnie poszukujemy monterów rusztowań przemysłowych do pracy w Niemczech.

Monter rusztowań przemysłowych

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy elektrownia węgla brunatnego k/Koloni

Wymagania

  • Doświadczenie ok.1 rok na w/w stanowisku potwierdzone świadectwami pracy, książeczka montera  rusztowań.
  • Znajomość niemieckiego nie jest wymagana, praca w zespole z innymi naszymi monterami.
  • Wymagane opłacone składki w ZUS na 30 dni przed wyjazdem na kontrakt

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w umowie o pracę w systemie  zadaniowo-akordowym
  • Stawka od 1900 €/m-c plus premia wypracowana przez brygadę, plus dodatek 100 €/m-c za pranie odzieży roboczej, dojazd i powrót z  kontraktu na koszt firmy. Jest możliwość otrzymania comiesięcznych zaliczek  na bieżące utrzymanie w Niemczech.
  • Zwrot podatku zapłaconego w Niemczech, dodatek na dzieci w Polsce  w/g prawa niemieckiego,  urlop 30 dni/rok wg prawa niemieckiego. Opłacone składki emerytalne i rentowe od pełnego wynagrodzenia pracownika.
  • Zakwaterowanie na koszt firmy w pokojach 2 osobowych.
  • Ubrania ochronne , sprzęt ochrony osobistej pracownika, narzędzia, badania lekarskie, samochody służbowe, dojazd i powrót  z kontraktu na koszt firmy.

Dane firmy

Kozietulskiego 1
80-156 Gdańsk
pomorskie

Poznaj stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl