Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Monter sieci wodno-kanalizacyjnych i gazowych

P.P.H.U. POL-INSTAL Sp. z o.o.
dolnośląskie, Skoczów
praca stacjonarna
5665 dni temu

Ogłoszenie numer: 51966, z dnia 2008-11-12

Wykonywanie instalacji i sieci wod-kan, c.o., gaz, wentylacji, ciepłowniczych, kotłowni itd.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Skoczów

Opis stanowiska

Zatrudnię: Kierownika budowy Monterów sieci wodno-kanalizacyjnych i gazowych:
  • zgrzewanie rur PE i TS
  • posługiwanie się niwelatorem Monterów wewnętrznych instalacji:
  • wod-kan
  • c.o.
  • gazowych
  • wentylacji Spawaczy:
  • spawanie gazowe
  • spawanie elektryczne
  • TIG a także pod rentgen
  • Wymagania

  • Technikum
  • Szkoła zawodowa
  • uprawnienia
  • kursy ukończone
  • Oferujemy

    Bardzo dobre wynagrodzenie - do uzgodnienia w zależności od możliwości danego pracownika. Szkolimy pracowników, możliwość załatwienia zamieszkania. PRACA NA TERENIE ŚLĄSKA