Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    7 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

MS Dynamics AX Consultant

Hays Poland
zachodniopomorskie, Praca zdalna
praca stacjonarna
3144 dni temu
Praca zdalna
Nr Ref.: 1058124

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

For our client, global life sciences company, we are currently looking for Ms Dynamics AX Consultant.

The person on this position will join Global Dynamics AX Competency Centre team and multi-years AX Program of development, deployment and operations of AX2012 solution. Working on this position you will be responsible for business challenges, enterprise transformation, business + IT architecture and continues process excellence.

Perfect candidate for this role should have professional experience on a similar position with Dynamics AX implementations (including participating in requirements gathering, process analysis & design, workshops, trainings and testing sessions). It is required to have strong, hands-on Dynamics AX2012 and AX2009 functional knowledge of Finance or Trade & Logistics, Stock Management modules. Fluent written and oral English is essential. Openness for travelling approx. 50%-60% of working time in a critical project phases (mainly Europe).

Our client offers multicultural and friendly project environment in fast growing international company, flexible working hours (remote work, home office and international travels) and attractive, competitive salary package and bonus.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl