Najnowsze oferty pracy

  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   Francja, Troyes    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Murarz

    Peab Sp. z o.o   Szwecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Zadania: Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań
  • Pomocnik Budowlany

    JKS A/S   Dania, Sjælland    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca / murarza / pomocnika murarza do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja Murarz Francja
MURARZ / PŁYTKARZ

InterKadra Sp.z o.o
Francja, Montpellier
praca stacjonarna
2905 dni temu
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Miejsce pracy: Montpellier
Nr ref.: MP/5/FR
Zadania:
  • prace murarskie,
  • budowa basenów,
  • wykonywanie zbrojeń  i zalewanie betonem,
  • układanie płytek w basenach
Wymagania:
  • min. 5 lata doświadczenia w pracy na stanowisku murarz / płytkarz
  • wykształcenie zawodowe kierunkowe,
  • zdolności manualne oraz umiejętność obsługi maszyn,
  • mile widziana znajomość języka francuskiego,
  • możliwość wyjazdu własnym autem.
Oferujemy:
  • umowa o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.