Najnowsze oferty pracy

  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   Francja, Troyes    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Pracownik budowlany (Murarz / Cieśla Szalunkowy)

    PEMSA   Szwajcaria
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   20 000 - 25 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Anforderungen: Kommunikative Deutsch- oder Französischkenntnisse (erforderlich) Führerschein der Kategorie B und ein eigenes Auto; Erfahrung in der Branche min 2 Jahre; Arbeitskleidung + Sicherheitsschuhe auf Seite des Arbeitsnehmers;
Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

BSI sp. z o. o.
Norwegia, Bergen
praca stacjonarna
2537 dni temu

StaffNow jest marką firmy BSI sp. z o.o., która działa na rynku pośrednictwa pracy od 2007r.

Firma BSI sp.z o.o. (certyfikat 3455) jest agencją pośrednictwa pracy rekrutującą wykwalifikowanych pracowników do pracy zagranicą.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta (agencji pracy) poszukujemy kandydatów na stanowisko

Murarz
Miejsce pracy: Norwegia Bergen
Opis stanowiska:
  • praca przy budowie domów w Bergen
Wymagania:
  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego jako murarz,
  • doświadczenie w budowie domów z klinkieru,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na norweskich warunkach,
  • pomoc w organizacji zakwaterowania oraz kwestii urzędowych.
  • minimum kontrakt w Bergen z możliwością stałego zatrudnienia (po zakończeniu kontraktu),