Najnowsze oferty pracy

  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Francja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Murarz

    Peab Sp. z o.o   wielkopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Szwecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań
  • Pomocnik Budowlany

    JKS A/S   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca / murarza / pomocnika murarza do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.
Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

HolandiaJobs
wielkopolskie
praca stacjonarna
2427 dni temu

Ogłoszenie numer: 1777467, z dnia 2017-09-14

HolandiaJobs Sp. z o.o. jest polsko-holenderską agencją pośrednictwa pracy oferującą zatrudnienie głównie na terenie Holandii. Firma istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Posiadamy oferty pracy dla spawaczy, monterów, pracowników produkcyjnych oraz budowlanych. Nasz zespół składa się z 8 rekruterów, nowoczesne biuro usytuowane jest przy głównej ulicy Radomia. Na co dzień posługujemy się językiem angielskim. Współpracujemy z ponad 30 kontrahentami, dziennie za pośrednictwem naszej agencji pracuje ok. 200 osób poza granicami naszego kraju. Podczas współpracy z naszymi partnerami zapewniamy umowę o pracę na warunkach holenderskich (zbiorowy Układ Pracy ABU lub NBBU), ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz transport.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Murarz

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Szkolenie: Breda, Holandia.

Miejsce późniejszej pracy: różne lokalizacje w Holandii.

Początek pracy: do uzgodnienia.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracach murarskich;
  • Znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego będzie zdecydowanym atutem;
  • Gotowość do wzięcia udziału w miesięcznym szkoleniu w celu poznania holenderskich technik i wymogów murarskich;
  • Gotowość do pracy przez długi okres po ukończeniu szkolenia;
  • Odpowiedzialność i motywacja;
  • Prawo jazdy będzie zdecydowanym atutem.
  • Umowę na warunkach holenderskich;

Oferujemy

  • Bezpłatne 1-miesięczne szkolenie przed rozpoczęciem pracy;
  • Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie, zarówno w okresie szkolenia, jak i w czasie trwania umowy o pracę;
  • Wypłatę kieszonkowego w okresie szkolenia;
  • Samochód do dojazdu w miejsce pracy, pracodawca pokrywa także koszty paliwa;
  • Długotrwałą współpracę;
  • Możliwość pracy w nadgodzinach;
  • Wynagrodzenie - po okresie szkolenia €500 netto / tydzień.