Najnowsze oferty pracy

  • Naczelnik wydziału polityki sprzedaży produktu​

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: kierowanie podległym Wydziałem w celu zapewnienia realizacji wyznaczonych celów, formułowanie propozycji w zakresie polityki sprzedaży usług udostępniania infrastruktury kolejowej będącej własnością Spółki, rozwój metodyki wyznaczania stawek...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Naczelnik Wydziału Warszawa
Naczelnik Wydziału ds. obsługi prawnej

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa
praca stacjonarna
2774 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IR/78/09/16

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • zarządzanie podległym zespołem w celu prawidłowej i efektywnej realizacji zadań wyznaczonego obszaru działalności Wydziału,
  • monitorowanie i kontrola terminowej i rzetelnej realizacji zadań Wydziału,
  • planowanie krótko i długoterminowych zadań Wydziału,
  • organizowanie pracy wyznaczonego obszaru działalności Wydziału oraz podział zadań w celu zapewnienia realizacji wyznaczonych celów,
  • nadzór nad procesem uzgadniania i opiniowania pod względem prawnym projektów przepisów wewnętrznych,
  • nadzór nad procesem uzgadniania pod względem prawnym projektów umów oraz innych istotnych dokumentów,
  • nadzór prawny nad windykacją należności,
  • nadzór nad udzielaniem opinii prawnych i wyjaśnień w zakresie stosowania przepisów prawa,
  • nadzór nad realizacją zlecanych usług prawnych świadczonych przez kancelarie zewnętrzne,
  • nadzór nad procesem opiniowania zaistniałych sporów pod kątem prawnym.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • doświadczenia zawodowe w obszarze prawnym 5 lat, w tym 2 lata zarządzania zespołem,
  • wpis na listę radców prawnych,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność zarządzania zespołem, podejmowania decyzji oraz dojrzałość menedżerska.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.