Najnowsze oferty pracy

  • Naczelnik wydziału polityki sprzedaży produktu​

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: kierowanie podległym Wydziałem w celu zapewnienia realizacji wyznaczonych celów, formułowanie propozycji w zakresie polityki sprzedaży usług udostępniania infrastruktury kolejowej będącej własnością Spółki, rozwój metodyki wyznaczania stawek...
Zobacz więcej ofert pracy

Naczelnik wydziału

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
2663 dni temu
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 7103

Warunki pracy

zadania wykonywane są w siedzibie oraz poza siedzibą urzędu,
stanowisko pracy znajduje się na II piętrze budynku Inspektoratu,
praca z komputerem

Zakres zadań

  • kierowanie pracą Wydziału Prawno-Organizacyjnego, w celu zapewnienia prawidłowego wykonywania zadań przez podległą komórkę organizacyjną
  • nadzorowanie i weryfikacja akt spraw realizowanch przez pracowników wydziału
  • nadzór nad zadaniami służby kadrowej, w tym służby cywilnej
  • opracowywanie wewnętrznych aktów prawnych Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Poznaniu
  • uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach związanych z zakresem obowiązków

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe prawnicze, uprawnienia radcy prawnego potwierdzone wpisem na listę radców prawnych
  • umiejętność podejmowania decyzji, posiadanie kompetencji kierowniczych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe