Najnowsze oferty pracy

  • Naczelnik wydziału polityki sprzedaży produktu​

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: kierowanie podległym Wydziałem w celu zapewnienia realizacji wyznaczonych celów, formułowanie propozycji w zakresie polityki sprzedaży usług udostępniania infrastruktury kolejowej będącej własnością Spółki, rozwój metodyki wyznaczania stawek...
Zobacz więcej ofert pracy

Naczelnik wydziału

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2227 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 24064

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
- praca administracyjno-biurowa,
- zagrożenie korupcją.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
- użytkowanie sprzętu biurowego,
- praca siedząca przed komputerem z monitorem ekranowym,
- budynek Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie odpowiedniej szerokości ciągów komunikacyjnych, odpowiedniej szerokości drzwi, braku progów na ciągach komunikacyjnych i do pomieszczeń biurowych, wyłożenie na ciągach komunikacyjnych wykładziny antypoślizgowej, dostosowanie toalet, platformy przyschodowe zamontowane są przy schodach wewnętrznych prowadzących z holu głównego na korytarze parteru,
- budynek może stwarzać problemy dla osób niepełnosprawnych ruchowo, ze względu na korytarze dzielone drzwiami z samozamykaczami.

Zakres zadań

  • kierowanie pracami Wydziału Zaopatrzenia i Ewidencji Mienia, w celu zapewnienia terminowości i odpowiedniej jakości realizowanych zadań, w tym na potrzeby obsługi Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,
  • planowanie i kierowanie realizacją zamówień w zakresie umów zawartych w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia, w celu zapewnienia właściwego poziomu i ciągłości funkcjonowania Urzędu w ścisłej współpracy z Wydziałem Budżetowo-Rachunkowym Biura w zakresie źródeł finansowania i dostępności środków na sfinansowanie realizowanych zamówień, w tym na potrzeby obsługi PROW 2014-2020,
  • nadzór nad opracowywaniem zestawień, analiz i sprawozdań z zakresu działalności Wydziału, przede wszystkim dotyczących stopnia realizacji umów i zaopatrzenia Urzędu w określony asortyment. Ponadto, współpraca z Wydziałem Budżetowo-Rachunkowym w zakresie uzgodnień okresowych stanów magazynowych z obrotami odpowiednich kont księgowych, w celu zabezpieczenia prawidłowego i rzetelnego administrowania oraz funkcjonowania Urzędu, z wykorzystaniem odpowiednich programów komputerowych, w tym na potrzeby obsługi PROW 2014-2020,
  • nadzór nad stopniem realizacji zamówień oraz dokonanych zakupów środków trwałych i wyposażenia urzędu, w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania Ministerstwa przy wykorzystaniu programu komputerowego, w tym na rzecz obsługi PROW 2014-2020 oraz poprzednich okresów programowania,
  • zatwierdzanie dokumentacji związanej z przekazywaniem składników majątku dla Komisji do oceny przydatności składników rzeczowym majątku ruchomego do dalszego użytkowania oraz likwidacji zbędnych lub zużytych składników majątku ruchomego, w celu zapewnienia właściwego gospodarowania majątkiem Ministerstwa, w tym w ramach obsługi PROW 2014-2020 oraz poprzednich okresów programowania.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • powyżej 3-letni staż pracy w administracji publicznej,
  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową oraz ewidencją mienia,
  • znajomość przepisów Prawa zamówień publicznych,
  • znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego,
  • znajomość przepisów Kodeksu cywilnego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne lub wyższe administracyjne lub studia podyplomowe w ww. zakresie,
  • roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem w administracji, w obszarze gospodarki magazynowej oraz gospodarowania majątkiem trwałym,
  • przeszkolenie w zakresie zamówień publicznych,
  • przeszkolenie z obsługi specjalistycznego programu do ewidencji mienia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej.