Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Narzędziowiec

Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice
małopolskie
praca stacjonarna
2742 dni temu

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego międzynarodowego Klienta, poszukujemy Kandydatów na dwa stanowiska:

Ślusarz/Narzędziowiec - praca od zaraz

Miejsce pracy: Tychy lub Bratysława

Obowiązki:

Montaż oraz demontaż form wtryskowych

Wymagania:

Znajomośc rysunku technicznego

Znajomość form wtryskowych

Oferujemy:

Umowa o pracę

Ciekawą pracę

Rozwój zawodowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
patrycja.dworaczyk@agencja-headhunters.eu
tel. 609 690 973

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).