Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Nauczyciele, Sprzedawca, Sprzedaz bezposrednia, Menadzer departametu SaySpeak BUS, Programista, Grafik

SaySpeak
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5296 dni temu

Ogłoszenie numer: 81107, z dnia 2009-11-16

SaySpeak

SaySpeak to szkoła oparta specjalizująca nauczaniem przez Internet, ucząca obecnie ponad 3000 klientów. Dołącz do pioniera i lidera w edukacji online. SaySpeak, najpopularniejsza i najszybciej rozwijająca się szkoła językowa w Polsce zatrudni osoby na pełen etat i na pół etatu na stanowisko sprzedawcy.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Nauczyciele
W chwile obecnej poszukujemy Nauczycieli na pół etatu, którzy wykorzystywać będą internetową platformę nauczania SaySpeak w celu nauki dorosłych i dzieci online.
Sprzedawca
Sayspeak poszukuje osób do pracy w internecie i offline w celu dołączenia do naszego szybko rosnącego zespołu. Wszystkie zgłoszenia będą rozpatrzone, bez znaczenia na wiek.
Sprzedaż bezpośrednia
  • Aktywna sprzedaż usług i produktów oferowanych przez firmę,
  • Nawiązywanie relacji z klientami
    Menadżer departametu SaySpeak BUS w Krakowie
  • Praca w charakterze menadżera departametu SaySpeak BUS w Krakowie,
  • Nawiązywanie i efektywne podtrzymywanie stałych relacji z klientami
    Programista
    Obecnie poszukujemy specjalisty Adobe Flex i Air Developer.
    Grafik
    Szkoła językowa SaySpeak poszukuje grafików z umiejętnościami w tworzeniu stron WWW, banerów oraz ulotek. www.sayspeak.pl/praca.html
  • Wymagania

  • Komunikatywność, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • Praktyczne umiejętności korzystania z Internetu,
  • Upór i konsekwencja w dążeniu do założonych celów,
  • Umiejętność pracowania w zespole. www.sayspeak.pl/praca.html
  • Oferujemy

    Oferujemy możliwość pewnej pracy setkom ludzi na całym świecie. Nasi pracownicy pracują z domu, lub w jednym z wielu biur, szkół oraz punktów partnerskich.