Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    10 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Pracownik ds. Telewindykacji Wrocław
Negocjator ds. wierzytelności złożonych i korporacyjnych

Klient portalu Praca.pl
Wrocław
praca stacjonarna
2899 dni temu

Ogłoszenie numer: 1096011, z dnia 2016-06-02

Dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca interesujące wyzwania zawodowe, poszukuje  kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa windykacyjna wierzytelności z zakresu kredytów firmowych, leasingów, obrotu gospodarczego
  • Odpowiedzialność za powierzony portfel spraw złożonych o wysokiej wartości sald
  • Współpraca ze zleceniodawcami
  • Odpowiedzialność za tworzenie i wysyłanie raportów
  • Skip tracing przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi
  • Obsługa zadań związanych z korespondencją

Wymagania

  • Doświadczenie w windykacji telefonicznej w zakresie kredytów firmowych, leasingów, windykacji produktów złożonych (z zabezpieczeniami)
  • Znajomość technik negocjacyjnych i wiedzy z zakresu prawnych aspektów windykacji
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Min. średnie wykształcenie
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office
  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz jedne z najwyższych prowizji w branży
  • Możliwość pracy na własnym portfelu spraw
  • Ustaloną ścieżkę kariery
  • Umowę o pracę
  • Pracę w stałych godzinach
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i pogłębiających kompetencje
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport