Zobacz więcej ofert pracy

obsługa TERMINALA

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Tarnowo Podgórne
praca stacjonarna
5644 dni temu

Ogłoszenie numer: 52893, z dnia 2008-12-03

Serwis Personalny Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej ( nr.1428/3) Firma zajmuje się także: Obsługą Kadrowo-Płacową Firm Obsługą Rachunkową Rekrutacją Doradztwem Personalnym

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nr Ref.: PO/SP/SCH

Opis stanowiska

Poszukujemy studentów do pracy przy OBSŁUDZE TERMINALA w firmie logistyczno-spedycyjnej. Praca polega na: obsłudze magazynu, sortowaniu paczek, przygotowywaniu wysyłek, pracach porządkowych. Praca od pon-pt,na dwie zmiany, ustalany grafik na cały miesiąc, dojazd we własnym zakresie.

Wymagania

-wymagana ogólna sprawność fizyczna -mile widziane doświadczenie wykonywaniu prac produkcyjnych, magazynowych -dokładność i odpowiedzialność -osoby uczące się, rzetelne, odpowiedzialne, -chętne i zmotywowane do pracy.

Oferujemy

Oferujemy umowę podpisywaną z Serwisem Personalnym na 3 do 5 m-cy z możliwością przedłużenia, wynagrodzenie : 11,20 zł brutto/godz.