Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Office Manager

Gossip Sp.zo.o
łódzkie
praca stacjonarna
5449 dni temu

Ogłoszenie numer: 65509, z dnia 2009-06-15

Gossip Sp.z o.o. poszukuję kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • prowadzenie sekretariatu,
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji w firmie,
  • archiwizacja dokumentów, prowadzenie baz danych,
  • obsługa korespondencji (także w języku angielskim),
  • wsparcie kierowników projektów w zakresie przygotowania dokumentów (ofert, umów prezentacji), wyszukiwania podwykonawców oraz dostawców,
  • organizacja wyjazdów służbowych i spotkań wewnętrznych,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe(preferowane ekonomia,zarządzanie,marketing),
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet) i urządzeń biurowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w młodym zespole;
  • Pracę w firmie o międzynarodowym charakterze;
  • Szkolenia zawodowe.