Najnowsze oferty pracy

  • Konserwator zieleni

    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”   Warszawa, ul. Pruszkowska 4d    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    23 godz.
    renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, cięcie żywopłotów, pielęgnacja rabat różanych, koszenie trawy, wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych, wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.
  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Norwegia Ogrodnik Norwegia
Ogrodnik - pracownik kształtowania zieleni

Randstad Bergen AS
Norwegia
praca stacjonarna
2235 dni temu

(wcześniej Proffice Bergen)

oddział Sogn og Fjordane poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Opis Stanowiska
  • Wykończeniowe terenów zielonych: wyrównywanie terenów, kładzenie sztucznej trawy (na obiektach sportowych), sadzenie trawy z rolek lub zasiewanie trawy
  • Kładzenie kostki brukowej i ścieżek, ogrodzeń (siatki)
  • Chęć do pracy na projektach i przemieszczania się na terenie Norwegii
  • Dbałość o wykończenie
  • Praca manualna - przycinanie, podlewanie, przewożenie i inne zabiegi pielęgnacyjne
Wymagania:
  • Wiedza ogrodnicza
  • Zdolności manualne
  • Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim - wymóg konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku skandynawskim, co gwarantuje wypłaty na czas, zapłatę wszystkich dodatków, które oferuje klient
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pobytem i pracą w Norwegii
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Stałe wsparcie ze strony polskojęzycznych konsultantów