Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn Kartograf Olsztyn
Operator ds. postprocessingu danych 3D

Visimind Ltd Sp. z o.o.
Olsztyn
praca stacjonarna
2235 dni temu

Ogłoszenie numer: 1903673, z dnia 2018-02-12

Visimind Group jest przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu działania, zajmującym się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercyjnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • postprocessing GNSS,
  • kalibrowanie kamer fotogrametrycznych,
  • opracowywanie danych ze skaningu laserowego.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: geodezja i kartografia, geodezja satelitarna, geoinformatyka, energetyka, informatyka lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego (min. w stopniu A2-Pre-Intermediate),
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność i silna motywacja do działania,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wielozadaniowość,
  • znajomość oprogramowania do postprocessingu danych, QGIS, AgiSoft będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • możliwość zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie,
  • innowacyjne szkolenia wewnętrzne w ramach zakresu obowiązków,
  • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy,
  • jasno określoną ścieżkę kariery i awansu.